Helo

Kup   Helo   Tutaj

HELO – Nie do pobicia!

Ciało: ciśnienie krwi, puls, EKG, częstotliwość oddechu

Lifestyle: zmęczenie, nastrój oraz jakość snu

Fitness: kroki, dystans, kalorie

W krótce: poziom cukru, poziom tlenu, poziom alkoholu we krwi, temperatura ciała, ochrona przeciwkomarowa..

Nie ma takiego drugiego! Przyszłość jest teraz…

Czy znasz kogoś z cukrzycą czy sam masz ten problem? Jeśli tak, to proszę poświęcić chwilę uwagi. 1 z 11 osób na Świecie ma cukrzycę! Znaczenie monitorowania glukozy we krwi (cukru we krwi) jest głównym narzędziem stosowanym do kontroli cukrzycy. Obecny główny proces pomiaru glukozy we krwi polega na użyciu urządzenia nakłuwającego opuszek palca, aby uzyskać kroplę krwi, dotknięciu paska testowego do kropli krwi i poczekania na wynik. Poza bolesnym procesem pomiaru powoduje to dodatkowe zagrożenia dla zdrowia wynikające z inwazyjnej natury procesu, a także zgodności z normami pomiaru i magazynowania danych. Funkcje Helo obejmują obecnie pomiary ciśnienia krwi, EKG, częstości oddechu, częstości rytmu serca, oraz technologię umieszczoną w urządzeniu noszonym w celu zapewnienia wygodnego, nieinwazyjnego szacowania stężenia glukozy we krwi i rejestrowania w sposób ciągły. Helo nie jest urządzeniem medycznym, ale oczekuje się, że ciągły pomiar szacunkowy glukozy we krwi pozwoli zrozumieć zmiany stężenia glukozy we krwi w czasie, pozwoli pomóc i wesprzeć osoby z początkami cukrzycy w zmianie stylu życia, aby uniknąć cukrzycy. Usługa szacowania stężenia glukozy we krwi firmy WRMT jest nieinwazyjna i można zaplanować regularne rejestrowanie pomiaru glukozy we krwi z odczytami zapisanymi w Helo’s LifeLog, aby ułatwić prezentację lekarzowi diabetologii. W przypadku, gdy Helo wykryje problem z glukozą we krwi, usługa Helo Guardian automatycznie ostrzega użytkownika i ich opiekuna.

NASTRÓJ I ENERGIA Pomiar zwraca indeksy, dzięki którym czujniki i algorytm dedykowany opisują poziom nastroju i zmęczenia. Pomiar trwa 40″ i jest wykonywany przez uruchomienie procesu bez przenoszenia nadgarstka. Po zakończeniu pomiaru wyświetlone zostaną wartości i można wybrać między powtórzeniem pomiaru lub zapisaniem go w dzienniku historii.
SZYBKOŚĆ ODDECHU mierzy oddech w oddechach na minutę. Pomiar trwa 40″ i jest wykonywany przez uruchomienie procesu bez przenoszenia nadgarstka. Po zakończeniu pomiaru wyświetlane są wartości i można wybrać między powtarzaniem pomiaru lub zapisaniem w dzienniku historii.
POMIAR TĘTNA Mierzy uderzenie serca w uderzeniach na minutę. Pomiar trwa 40″ i jest wykonywany przez uruchomienie procesu bez przenoszenia nadgarstka. Po zakończeniu pomiaru wyświetlane są wartości i można wybrać między powtarzaniem pomiaru lub zapisaniem w dzienniku historii.

Kup   Helo   Tutaj

Bio-czujniki najnowszej generacji Pełna mapa Twoich emocji i Twoich parametrów biologicznych. Bio-sensor HELO LX jest niezrównany: dzięki bogatemu zestawowi funkcji, zaawansowanej technologii wykrywania i technik komputerowych, HELO LX gromadzi dane pochodzące z ciała i przedstawia obraz emocji i parametrów biologicznych. 125 Hz dla częstotliwości próbkowania czujnika Lepsza precyzja pomiaru parametrów biologicznych.
DODATKI DO HELO MAŁY CHIP – DUŻA RÓŻNICA BioZen chroni przed promieniowaniem magnetycznym urządzeń elektrycznych. Potwierdzone badaniami naukowymi i medycznymi. BioZen wykorzystuje najnowsze innowacje w technologii warstwowej cienkich chipów, aby aktywnie chronić nasze ciało: * 24/7 * Dla wszystkich urządzeń zasilanych elektrycznie * Niezależnie od tego, jak i dlaczego ich używasz POTWIERDZONE NAUKOWO * Zmniejsza gradient pola magnetycznego * Chroni przed zmianami w profilu krwi * Obniża poziom stresu twojego ciała

HELO to nie tylko inteligentna opaska. Jest to osobiste urządzenie, które monitoruje parametry biologiczne dzięki czujnikom najnowszej generacji, zupełnie odmiennym od tych zainstalowanych na ogólnie dostępnych trackerach lub smartbandach. Dzięki dedykowanej aplikacji, HELO jest nie tylko w stanie monitorować ważne parametry, ale także jest w stanie dostarczyć wskazówek i analiz, aby poprawić swój styl życia.

KAMIENIE GERMAN Co to jest GERMAN i jak oddziaływuje na nasze ciało? German jest pierwiastkiem powszechnie spotykanym w przyrodzie, półprzewodnikiem w układzie okresowym o symbolu Ge i numerem atomowym 32. Jest to przeciwutleniacz, a jego najważniejszą cechą jest to, że w kontakcie ze skórą w temperaturze 32 °C, sprzyja rebalansowaniu jonów ujemnych poprzez aktywację cząsteczek wody, które znajdują się w naszym ciele, zwiększając przepływ krwi o 300%. German zmniejsza stres, przywraca równowagę jonów. Również penetrując głęboko w skórę, mięśnie, ścięgna i więzadła, german poprawia krążenie krwi, eliminując toksyny i oczyszcza komórki. German ułatwia przemieszczanie tlenu i świeżych składników odżywczych, które mogą być skutecznie wchłaniane przez krew.

Za HELO LX stoi technologia i nauka.

Technologia APP Lite firmy TOSHIBA umożliwia HELO LX szybkie i dokładne odczytywanie PPG.

Co to jest PPG? Techniką jest uzyskanie strumienia danych hemodynamicznego poprzez oświetlenie skóry i obserwowanie wszystkich zmian chromatycznych spowodowanych absorpcją światła. Dokładniej monitoruje perfuzję krwi przez tkankę podskórną skóry.

Czujnik PPG (Photoplethysmography)
Zasadę działania PPG można krótko wyjaśnić. Światło podróżujące, chociaż tkanki biologiczne mogą być absorbowane przez różne substancje, w tym pigmenty w skórze, kości i krwi tętniczej i żylnej. Większość zmian przepływu krwi występuje głównie w tętnicach i tętnicach (ale nie w żyłach). Czujniki PPG optycznie wykrywają zmiany objętości przepływu krwi (tj. Zmiany natężenia światła wykrywanego) w łóżku mikroskopowym tkanki przez odbicie lub przenikanie przez tkankę.
Na rysunku A przedstawiono przykład fali fotosilnikowej, składającej się z prądu stałego (DC) i prądu przemiennego (AC)
składniki. Składnik DC kształtu PPG odpowiada wykryciu transmitowanego lub odbitego sygnału optycznego z tkanki i zależy od struktury tkanki i średniej objętości krwi krwi tętniczej i żylnej.

Kup   Helo   Tutaj