Co to jest Wor(l)d

WOR (l) D, TECHNOLOGIE SENSU ŻYCIA.


Założona w 2011 roku firma WOR (l) D jest uznanym czołowym graczem w dążeniu do bardziej stabilnego ekonomicznie, społecznie połączonego świata. Wykorzystując nowy paradygmat biznesowy, WOR (l) D stara się przekroczyć każdą granicę społeczno-ekonomiczną. Korzystając z innowacyjnych produktów i udowodnionego modelu sprzedaży bezpośredniej firma WOR (l) D pomaga ludziom na całym świecie przekształcać swoje życie i swoje dochody.

Zarejestruj   sie   aby   dokonac   Zakupu

Pasja  do  pomysłów.


Z siedzibą w MIAMI, USA, WOR (l) D wyróżnia się jako lider na światowych rynkach mediów, technologii mobilnych i noszonych. W 15 biurach na całym świecie WOR (l) D zatrudnia najzdolniejszych umysłów i najlepszych profesjonalistów, stale inwestując w idee pomysłów i ludzi o silnie zmotywowanych. Każdy produkt WOR (l) D odzwierciedla jego pasję do badań, innowacji i odpowiedzialności za środowisko.

 

Rewolucja  społeczna.


Szczęśliwy sukces WOR (l) D’s powstał we współpracy z tysiącami oddanych, ambitnych ludzi na całym świecie, którzy identyfikują się z wartościami WOR (l) D’i promującymi innowacje WOR (l) D’s. Wielu z tych samych osób, które rozpoczęły działalność na parterze, wzrosło do wpływowych pozycji na światowych rynkach WOR (l) D. Dzięki wysiłkom tej dynamicznej, ścisłej i rosnącej grupie osób, produkty WOR (l) D są używane, czytane i badane w ponad 100 krajach.

 

Nowy  horyzont.


Nasz założyciel, Fabio Galdi, zdał sobie sprawę, że technologia komunikacyjna, mikroprocesory i czujniki przebiegły tak daleko, że w połączeniu z unikalnym dostępem do zaangażowanych klientów na całym świecie, mógł doprowadzić ludzi do nowego poziomu świadomości, gdzie wreszcie technologia ta może współdziałać z Zmysłami ludzi. Zaczął podróżować w celu stworzenia innowacyjnych produktów, które mają zmienić sposób, w jaki żyjemy na zawsze.

Chcemy stworzyć największą na świecie platformę ludzkich danych biologicznych, stworzoną w celu poprawy zdrowia swoich uczestników poprzez wydobywanie danych, pomoc w rozwoju nowych technologii i opracowywanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości życia wszystkich osób.

Zarejestruj   sie   aby   dokonac   Zakupu